Labrador

Dzisiaj nasze społeczeństwo to społeczeństwo, które dotyka coraz więcej różnego rodzaju chorób. Wiele osób nie tylko starszych nie może poruszać się o własnych siłach i bardzo korzystnym dla nich rozwiązaniem jest pies przewodnik.

Super pies

Taki pies pozwala tym osobom na wyjście z domu czy też przejście na drugą stronę ulicy czy też jeśli zachodzi taka potrzeba poda im potrzebne rzeczy. Tresura takich psów jest dość kosztowna i taki pies to pies którego dostajemy na długie lata. Jednak gdyby nie on wiele osób nie miało by kontaktu z otoczeniem. Dzisiaj takie psy są szkolone przez odpowiednich trenerów którzy od szczeniaka uczą ich odpowiedniego zachowania pomocy i wielu potrzebnych rzeczy takim osobom. Pies przywiązuje się do swojego opiekuna i pomaga mu w bardzo różnych sytuacjach. Dzisiaj staramy się samemu sprostać temu zadaniu jak szkolenie takiego psa jednak nie zawsze jest to dla nas takie łatwe i nie zawsze udaje nam się taki efekt uzyskać i rezultat jak pies z odpowiednią tresurą. Takie szkolenia to niestety ciężka i żmudna praca która trwa kilka nawet miesięcy.

pies7

Dzisiaj wiele rodzin z dziećmi decyduje się na zakup przyjaciela rodziny jakim jest pies. Najczęściej wybieramy labradory które to są przyjazne dzieciom i wszystkim dookoła. Ta rasa psów to bardzo łagodna rasa która opiekuje się dzieckiem od małego i nie pozwoli zrobić mu krzywdy. Jak wiemy labradory to pochłaniacze jedzenia dlatego warto zwrócić uwagę na to co jedzą i czym są karmione. Te łasuchy potrafią wyżebrać dlatego nie możemy dokarmiać podkarmiać oprócz wyznaczonych pór jedzenia. Jeżeli będziemy go dokarmiać możemy być pewni że nabierze on odpowiedniej masy ciała i odpowiednich kilogramów co przyczyni się do wielu chorób stawów.

Skontaktuj się ze studiem fryzjerskim dla psów: http://studiopsiaka.pl/kontakt/.

Tak samo jak i inne rasy ta rasa wymaga spacerów biegów czy też chodź by chodzenia na bieżni. Labradory uwielbiają wodę i uwielbiają pływanie i warto im taka przyjemność zapewnić. Są to psy które nie boją się żadnej kąpieli nawet podczas ich mycia. Powiem więcej psom się to podoba i bardzo często chcą taką czynność powtórzyć.

9 thoughts on “Labrador

 • 1 lipca 2018 at 19:26
  Permalink

  Fajowy artykuł, jednakże czytałem bardziej ciekawe.

 • 7 sierpnia 2018 at 01:07
  Permalink

  Fascynujące, jednakże ogólnie to znam bardziej interesujące nowiny.

 • 7 sierpnia 2018 at 02:13
  Permalink

  Trochę się z tym w pełni zgadzam, jednak nie do końca

 • 2 listopada 2018 at 13:00
  Permalink

  Przeważnie nie piszę komentarzy, lecz ten napis jest niesłychanie dobry.

 • 2 listopada 2018 at 15:28
  Permalink

  Hej witam wszystkich, superowa strona.

 • 3 listopada 2018 at 16:35
  Permalink

  Najczęściej nie piszę komentarzy, ale ten wpis jest nadzwyczaj fascynujący.

 • 5 listopada 2018 at 03:28
  Permalink

  No tak, to może zgodność z rzeczywistością…

 • 8 stycznia 2019 at 18:11
  Permalink

  Bardzo pociągające.

 • 9 stycznia 2019 at 19:39
  Permalink

  Fascynujące, lecz ogólnie to znam ciekawsze wiadomości.

Comments are closed.