ePapierosy a moda

Firmom produkującym wyrobu tytoniowe nie podoba się, że ktoś wpadł na pomysł stworzenia elektronicznego papierosa. Nie ma się, co dziwić skoro wpływ ze sprzedaży szybko maleją i trzeba jakoś temu działać. Lobby mogą w najbliższym czasie przeforsować projekt, który będzie zakazywał korzystania z elektronicznego papierosa.

Mało tego uważany on jest za bardziej szkodliwy od zwykłego. To pokazuje jak firmy tytoniowe są powiązane i jaką mają siłę w działaniu. Na razie osoby korzystające z elektronicznego papierosa mogą spać spokojnie, ale to na pewno za długo nie potrwa. Już wprowadza się zakazy palenia w miejscach publicznych, mimo że z takiego papierosa nie ma żadnego zapachu. Wydychana jest jedynie para.

2

Jeśli ktoś w jednej linii stawia zwykłego papierosa i tego elektronicznego i mówi jeszcze, że elektroniczny jest bardziej szkodliwy to można to uznać za dobry żart. W Moj-Fajek.pl – e papieros jednorazowy ma substancje smoliste, amoniaku i tego wszystkiego, co tak naprawdę ma wpływać na nasze uzależnienie i pogarszające się zdrowie. Nikt nie mówi, że palenie, jako takie nie jest szkodliwe, bo jeśli do naszego mózgu dostaje się nikotyna to bardzo szybko się uzależniamy. To problem milionów osób w naszym kraju i nikt nie chce z tym walczyć, ponieważ sprzedaż wyrobów tytoniowych drastycznie by spadła, a to przekłada się na akcyzę i podatki. W interesie ekipy rządzącej jest tak naprawdę to żebyśmy palili i płacili jak najwięcej za paczkę papierosów, dlatego nie dajmy się i kupujmy tańszego e-papierosa. 

5 thoughts on “ePapierosy a moda

 • 28 czerwca 2018 at 05:10
  Permalink

  Doskonały artykuł, od bardzo dawna myślałem, że to prawda

  Reply
 • 1 listopada 2018 at 15:25
  Permalink

  Na ogół nie piszę postów, ale ten napis jest niesłychanie dobry.

  Reply
 • 4 listopada 2018 at 06:04
  Permalink

  Przeważnie nie piszę postów, ale ten wpis jest Naprawdę fascynujący.

  Reply
 • 8 stycznia 2019 at 13:20
  Permalink

  Kultowy art, lecz czytałem bardziej ciekawe.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *